HighWood

Спальні з масиву

КРАЩЕ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Краса у простому

Цю спальню з масиву натурального дерева ми виконали у стилі мінімалізм. Актуальності цьому дизайну не позичати: використання натуральної деревини і лаконічність форм.

Ми зробили узголів’я ліжка з цільного стовбура дерева. Також ми вбудували у ліжко ліхтарі, щоб надати особливої атмосфери кімнаті вночі. У ліжко вбудовані висувні шухлядки, що відкриваються при натисканні. Другий ярус шаф також можна відчинити за допомогою натискання.

Класика спальні з масиву

Ця спальна кімната втілює у собі непідробну художню цінність. Рівень майстерності не потребує додаткових коментарів.

На узголів’ї ліжка розташувались художній малюнок і дві різні статуетки у вигляді птахів: сови та сокола. Малюнками у тому самому стилі прикрашені уніжжя та шухлядки.

Для нас настоящее удовольствие реализовывать подобные проекты, становится понятно, что мы заняты именно тем чем и должны.

Для нас справжнє задоволення утілювати у життя подібні проекти. Стає зрозуміло, що ми зайняті саме тим сим і повинні

Чистий модерн

Інтер’єр цієї спальні з масиву грає на контрастах: темна кімната і світлі меблі. Таке поєднання дозволяє отримати гарний результат.

Ліжко виконано із натуральної шкіри і інкрустовано декоративним камінням, блиск якого грає на сонці. Ніжки вироблені з дерева з використання сусального срібла.

Шафи у спальні поділені на два блоки. Блок зправа, щоб уникнути надлишкової навантаженості гарнітуром, ми зробили за допомогою висувних систем, що спрацьовують при натисканні. Таким самим чином ми зробили полки шухлядок, стола робочої зони і шафи, на якій знаходиться телевізор.

Інші спальні
з масиву

Подивіться на наші роботи з виробництва меблів для спальних кімнат. Ми можемо виконати спальну кімнату у будь-якому дизайні: лофт, прованс, модерн, кантрі, мінімалізм, скандинавський, італійський та класичний стилі. Наші спальні з масиву дерева стануть ідеальним доповненням вашого інтер’єру.

Ми провадимо свою діяльність у двох режимах. Можемо запропонувати вам реалізувати проект вашого дизайнера. Або можемо допомогти опрацювати проект з вами самостійно, якщо ви не залучаєте спеціаліста.

Замовити наші спальні ви можете як в Україні так і у країнах ЄС й в Америці. Більше інформації ви может отримати зв’язавшись з нами зручним для вас чином.