HighWood

Сходи з масиву

КРАЩЕ ДЛЯ ДОМУ
Лестница из массива в Классическом стиле

Магія деревини

Ніщо не зможе передати такого затишку як подібні сходи з масиву натурального дерева. Саме у них міститься чарівність багатьох заміських будинків.

Як можна побачити на першому фото під сходами знаходиться невелика кладовка, в якій  можна зберігати різноманітні речі для прибирання будинку. Головна стойка сходів прикрашено статуеткою кішки – берегині дому. Ми зробили сход з міцної породи деревини, щоб запобігти її зносу на довгі роки.

Інші сходи
з масиву

На нашому сайті ви можете подивитись на інші наші роботи з виробництва сходів. Ми можемо запропонувати вам сходи у будь-якому дизайні: лофт, модерн, кантри, мінімалізм, скандинавський, італійський та класичний стилі. Наші сходи стануть ідеальним доповненням вашого інтер’єру

Ми провадимо свою діяльність у двох режимах. Можемо запропонувати вам реалізувати проект вашого дизайнера. Або можемо допомогти опрацювати проект з вами самостійно, якщо ви не залучаєте спеціаліста.

Замовити наші сходи ви можете як в Україні так і у країнах ЄС й в Америці. Більше інформації ви может отримати зв’язавшись з нами зручним для вас чином.