HighWood

Кухні

КРАЩЕ ДЛЯ СІМ'Ї
Кухня из массива дерева

Нові рішення

Ця кухня з масиву натурального дерева яскравий представник дизайну на базі лофт та функціоналізму.

Ви можете побачити на фото максимальне використання вільного простору. Наприклад, висувні робочі поверхні, ємна раковина та відсутність навантаженості усього простору.

Світла стільниця “під камінь” добре поєднується з відтінками деревини і доповнює світлі стіни й стелю. Також вдало загальну композицію доповнює гарнітур вироблений у вигляді ручок-труба.

Светлая столешница “под камень” хорошо сочетается с оттенком дерева и дополняет светлые стены и потолок. Также удачно в общую картину вписывается гарнитур сделанный в виде ручек-труб.

Класик кухні з масиву

Цей варіант дозволяє показати наш рівень майстерності. Класична кутова кухня із складним декором і нанесенням сусального золота.

Кухня виконана у вигляді букви “П” і має два кути, що є повністю функціональними. У лівому куті розташовані полки для  кухонного начинення, а у правому – доступ до урни й простір для раковини.

Світлі кольори кухні візуально збільшують простір. Такий дизайн ніколи не втратить актуальності і нічим не поступається італійським кухням.

Домашній затишок

Дизайн цієї кухні з масиву деревини був реалізований у заміському будинку. Це місце у якому можна провести прохолодний затишний вечір у сімейному колі. Така кухня являє собою вкрай практичний простір і точно не боїться, наприклад, якщо хто-небудь сильно зіпреться на поверхні.

На фото видно, що холодильник обшито деревом, щоб не вибиватися з загальної картини. Не дивлячись на те, що кухня кутова, весь простір використано з розумом. В куту кухні знаходяться висувні полиці із кухонним начиненням. Ручки та інший гарнітур виконані “під старину”, щоб досягти необхідної атмосфери.

Сучасний мінімалізм

В інтер’єрі цієї кухні присутня уся гама бежевих відтінків: підлога, плитка на стінах, наші меблі, стільниця, а також інші елементи декору.

Кухня з МДФ укомплектована: плитою, духовкою, вбудованими посудомийкою та холодильником.

Не дивлячись на зовнішню простоту кухню укомплектовано фурнітурою європейської якості, що робить її не тільки довговічною, а й зручною у використані.

Інші кухні

Подивіться на інші наші роботи з виробництва кухонь. Ми можемо виконати кухню у будь-якому дизайні: лофт, прованс, модерн, кантрі, мінімалізм, скандинавський, італійський та класичний стилі. Наші кухні з масиву дерева стануть ідеальним доповненням вашого інтер’єру.

Ми провадимо свою діяльність у двох режимах і можемо як запропонувати вам реалізувати проект вашого дизайнера, так і допомогти опрацювати проект з вами самостійно, якщо ви не залучаєте спеціаліста.

Замовити наші кухні ви можете як в Україні так і у країнах ЄС й в Америці. Більше інформації ви может отримати зв’язавшись з нами зручним для вас чином.